EXPOZITIE INTERNATIONALA - ITALIA-REGGIO EMILIA

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1320: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar utilizator
florica
Site Admin
Mesaje: 36
Membru din: 15 Sep 2015, 13:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1320: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

EXPOZITIE INTERNATIONALA - ITALIA-REGGIO EMILIA

Mesajde florica » 15 Sep 2015, 23:25

Clubul Roman de Fringillidae reprezentat de dl SORIN FLOREA, a participat la expozitia din Reggio Emilia ITALIA care s-a desfasurat in perioada 22-24 noiembrie.Pentru prima data un club din Romania a participat la asa un eveniment Ornitologic, cu pasarii indigene si canari reprodusi in Romania.In aceasta perioada am legat prietenii cu marii crescatori de indigene din Europa,am schimbat pareri despre speciile pe care le reproducem,la final toti cei care au achizitionat pasari de la noi, au fost foarte multumiti de calitatea si sanatatea pasarilor,asteptandu-ne cu mare interes in anul care urmeaza 2014.
Fişiere ataşate
eu2d7t.jpg
t0q9fl.jpg
21boy6o.jpg
116penl.jpg
11vsdjb.jpg
15s6c6s.jpg
20h23vq.jpg
6efdqh.jpg
9zps11.jpg
2jg4ikz.jpg
2q9fa7b.jpg
2hfi5w5.jpg
2hz4wlw.jpg
2i7y36d.jpg
1zz3net.jpg

LimeDavid
Mesaje: 1
Membru din: 02 Apr 2017, 05:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1320: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

EXPOZITIE INTERNATIONALA ITALIA REGGIO EMILIA

Mesajde LimeDavid » 09 Apr 2017, 13:28

Este cea mai mare din Europa ,EU cred ca la noi asa ceva nu se va putea organiza ,de asemenea nivel..........
dar nu se stie ce vor face generatiile viitoare .


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1320: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1320: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înapoi la “EXPOZITII NATIONALE SI INTERNATIONALE”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator